NAPRAWIAMY WSPOMAGANIA ELEKTRYCZNE
W AUTACH MAREK Logo Kia Logo Hyundai

W WYBRANYCH MODELACH W 1 DZIEŃ!

Zadzwoń: 504 737 041

Poznaj proces naprawy

DIAGNOZA

Sprawdzimy, czy usterka w twoim układzie kierowniczym to uszkodzone EPS i powiemy Ci, jakie będą koszty naprawy. Naprawę zaczniemy od ręki. Nasi diagności zadbają o to, by dalszy proces naprawy był możliwie jak najefektywniejszy oraz zoptymalizowany pod względem kosztów. Diagnozujemy EPS Hyundai i EPS KIA, niezależnie od modelu pojazdu.

Ikona - Diagnoza
Ikona - Demontaż

DEMONTAŻ

Zdemontujemy wadliwy układ wspomagania EPS. Zgodnie z procedurą i zaleceniami producenta, tak aby proces naprawy był maksymalnie efektywny i wydajny. Wspomaganie kierownicy KIA i wspomaganie kierownicy Hyundai wymaga odpowiedniego podejścia. Elektryczne układy kierownicze muszą być demontowane z należytą ostrożnością oraz fachowym podejściem. Z takimi warunkami spotkasz się właśnie u nas.

NAPRAWA

Naprawimy układ wspomagania, używając wyłącznie oryginalnych podzespołów – chcemy, aby naprawiony element był trwały i nie sprawiał więcej problemów. Nasi doświadczeni fachowcy wykorzystają swoje umiejętności oraz wiedzę i przekują je w gwarantowaną, perfekcyjnie wykonaną naprawę Hyundai EPS i KIA EPS.

Ikona - Naprawa
Ikona - Montaż

MONTAŻ

Zamontujemy układ wspomagania EPS z powrotem w Twoim samochodzie. Tak jak przy demontażu, zrobimy to zgodnie z procedurą i zaleceniami producenta. Korzystając z naszych usług, możesz być pewien, że wspomaganie kierownicy Hyundai-a lub wspomaganie kierownicy KIA jest w odpowiednich rękach.

KALIBRACJA

Przeprowadzimy kalibrację układu EPS – tak, aby siła i moc wspomagania były odpowiednie i zgodne z fabrycznymi normami. Układ będzie działał dokładnie tak jak przed naprawą. Korzystamy wyłącznie z profesjonalnych sprzętów kalibracyjnych, które pozwalają nam perfekcyjnie kalibrować naprawiane wspomaganie KIA i wspomaganie Hyundai.

Ikona - kalibracja
Ikona - Geometria

GEOMETRIA

Na koniec ustawimy geometrię w twoim aucie – da to pewność, że naprawa została przeprowadzona w sposób kompletny, bez pominięcia żadnej istotnej czynności. Tutaj również wykorzystujemy profesjonalne urządzenia do ustawiania zbieżności, a za prawidłowo wykonaną usługę ręczą nasi fachowcy.

WYSYŁKA

Jeżeli nie możesz przyjechać do nas, wyślemy naprawioną kolumnę EPS lub naprawimy Twoją, odbierając ją przez naszego kuriera. Wszystkie formalności związane z przesyłkami dla Twojej wygody zostaną wykonane przez naszą firmę. Komfort naszych klientów jest u nas na pierwszym miejscu, dlatego dokładamy wszelkich starań, by proces naprawy EPS KIA i EPS Hyundai wykonywany był perfekcyjnie od samego początku do końca.

Ikona - wysyłka

ZADZWOŃ DO NAS LUB NAPISZ

Hyundai i10

AUTOSERWIS "BETA" UKŁADY WSPOMAGANIA KIA / HYUNDAI
UL. STRYKOWSKA 33/43, 91-725 ŁÓDŹ
TEL. 504 737 041

zadzwoń do nas: 504 737 041